← Створення компанії: Великобританії

Створення компанії
LLP у Великобританії

Навіщо створювати компанію LLP у Великобританії? Які переваги? Тому що партнерство з обмеженою відповідальністю – це ідеальне рішення для професіоналів, які хочуть розширити свій бізнес у Великобританії.

Створення товариства з обмеженою відповідальністю (LLP) у Великобританії є популярною формою організації бізнесу, популярною серед професіоналів, які зазвичай працюють як партнерства, юристів, лікарів, архітекторів, але члени яких несуть обмежену відповідальність.

Створення компанії LLP у Великобританії

Відкриття компанії LLP у Великобританії має на меті отримання прибутку і тому є ідеальним рішенням для міжнародних компаній та приватних осіб, які бажають отримати доступ до європейських ринків без необхідності сплачувати місцеві податки у Великобританії.

Ця гібридна форма господарювання поєднує в собі елементи товариства з обмеженою відповідальністю та простого товариства, пропонуючи своїм учасникам організаційну гнучкість та податкову прозорість.

Чому у Великобританії

Великобританія є високоповажною юрисдикцією та міжнародним фінансовим і діловим центром. У Великобританії LLP має адміністративну структуру, яка вважається “фіскально прозорою“, що перекладає податковий тягар LLP на його членів, дозволяючи йому обходити податкові вимоги Великобританії.

Політична та економічна стабільність у поєднанні з швидким і недорогим процесом реєстрації обґрунтовують, чому LLP є дуже бажаним каналом для створення бізнесу з метою отримання доступу до європейських ринків.

Переваги

Існує багато конкретних переваг навчання LLP, зареєстрованого у Великій Британії в Companies House, серед яких можна виділити наступні:

Обмежена відповідальність

Звичайне партнерство тягне за собою фінансові ризики для кожного партнера, тоді як ця бізнес-модель обмежує особисту відповідальність за збитки пропорційно до внеску кожного партнера в капітал. Обмежена відповідальність захищає особисті активи учасника від тягаря бізнесу. ТзОВ є окремою юридичною особою від учасників.

Немає адміністратора

LLP не має адміністраторів, акціонерів або гарантій; оскільки має членів, яких зазвичай називають “партнерами“. Для реєстрації LLP має бути присутнім щонайменше 2 учасники, але максимальна кількість учасників не обмежена, а прибуток може бути розподілений на власний розсуд.

Фіскальна ефективність

Цей тип організації є ефективним з точки зору оподаткування, оскільки вона не розглядається як окрема юридична особа для цілей оподаткування, а її члени зобов’язані сплачувати податок лише з доходів, отриманих у Великій Британії. Хоча члени асоціації зобов’язані сплачувати податок на всі іноземні прибутки в країні свого проживання, вони не підлягають сплаті корпоративного податку у Великій Британії.

Гнучкість

Внутрішня конфігурація більш гнучка, ніж у товариств з обмеженою відповідальністю. Менше формальностей у призначенні чи звільненні членів або у зміні їхніх прав та обов’язків. Більше того, рішення не потребують проведення зборів акціонерів, прийняття відповідних резолюцій тощо. Новий учасник може бути введений шляхом простого підписання договору про приєднання до ТзОВ.

Конфіденційність

Угода учасників (також відома як Угода LLP) може бути приватною, на відміну від статуту публічної компанії з обмеженою відповідальністю, який повинен бути поданий до Реєстраційної палати.

Збори у Великобританії для LLP

Закон про товариства з обмеженою відповідальністю 2000 (“Limited Liability Act 2000“) року регулює оподаткування LLP у Великобританії. LLP зареєстровано в Реєстраційній палаті (Companies House). Хоча учасники зобов’язані сплачувати податок з усіх іноземних прибутків у країні свого проживання, вони не підлягають жодному оподаткуванню.
Учасники, які не є резидентами і не ведуть бізнес у Великобританії, не зобов’язані сплачувати податок.

LLP розглядається як партнерство, оскільки кожен окремий учасник зобов’язаний сплачувати власний прибутковий податок лише з доходів, отриманих у Великобританії. Учасники сплачуватимуть податки лише в країні свого проживання.

ПДВ у Великобританії

Британське LLP повинно подати заявку на реєстрацію ПДВ до Королівської податкової та митної служби (HM Revenue and Customs), якщо компанія заробляє більше 85.000 £ від місцевих надходжень. Реєстрація ПДВ є обов’язковою, якщо:

  • Компанія отримує товари у Великобританії з ЄС, вартість яких перевищує поріг ПДВ
  • LLP отримує оподатковуваний дохід за 12-місячний період, який перевищує поріг ПДВ у 85 000 фунтів стерлінгів
  • Ваша компанія не базується у Великобританії, але надає товари та послуги у Великобританії

Зверніться за консультацією

Замовте консультацію сьогодні.

Наша команда зв'яжеться з вами якомога швидше.

    Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Законодавчого декрету 196/2003. *

    [recaptcha]