← Всі послуги

Підготовка звітності та розрахунок податків у Великобританії

Підготовка звітності та розрахунок податків у Великобританії

Кожне британське підприємство з обмеженою відповідальністю зобов’язане подавати звітність у встановленому законом форматі до Реєстраційної палати (Companies House) та Служби податкових і митних зборів Великобританії (HM Revenue and Customs). Ми є професіоналами у підготовці звітності для всіх видів бізнесу.
Висококваліфікований персонал Capitalite Limited повністю розуміє вимоги до презентації та розкриття інформації, передбачені Законом про компанії та стандартами бухгалтерського обліку. Ми пропонуємо швидкі та ефективні послуги з підготовки річної звітності для компаній з обмеженою відповідальністю.

Це включає в себе:

Готових фірм

Готова компанія у Великобританії визначається як компанія, яка ніколи не проводила жодних бухгалтерських операцій з моменту реєстрації.

Однак не існує жодних часових обмежень на перебування компанії в стані спокою; компанія все одно повинна відповідати встановленим законодавством вимогам до звітності, що вимагаються від звичайної активної компанії. Той факт, що компанія не займається торгівлею, не зменшує відповідальності директорів за управління компанією.

Якщо документи не будуть подані до Companies House та HMRC у встановлений термін, то Companies House та HMRC надішлють повідомлення про штрафні санкції.

Неторгові компанії

Готова компанія не слід плутати з “non-trading” компанією. Остання не здійснює жодної господарської діяльності, але може брати участь в інших повсякденних фінансових операціях. Наприклад, такі витрати, як оренда, заробітна плата, банківські збори або юридичні послуги, повинні бути відображені в бухгалтерській документації компанії, і якщо це так, то навіть якщо компанія не займається комерційною діяльністю, вона не буде вважатися недіяльною. Пам’ятайте, що Company House визнає компанію неактивною лише в тому випадку, якщо вона ніколи не здійснювала жодних бухгалтерських операцій за час свого існування.

Торговельні компанії

Як випливає з назви, торгові рахунки означають, що компанія торгувала протягом фінансового року.

Компанія все ще повинна відповідати встановленим законодавством вимогам до звітності, що вимагаються від звичайної діючої компанії. Вони повинні подавати свої фінансові звіти та декларації з корпоративного податку до Companies House та HMRC.

Якщо документи не будуть подані до Companies House та HMRC у встановлений термін, то Companies House та HMRC надішлють повідомлення про штрафні санкції.

Обов’язкова звітність – це, мабуть, життєво важлива частина бізнесу, дозвольте нам подбати про неї, щоб покращити потенціал вашої компанії.

Усі компанії з обмеженою відповідальністю також зобов’язані подавати декларацію з корпоративного податку (CT600 Corporation Tax Returns) до HMRC. Ця декларація підсумовує цифри, показані у фінансових звітах, що подаються до Реєстраційної палати.

Звітність готується відповідно до узгоджених часових рамок і термінів. Крім того, ми визначимо сфери бізнесу, які дають вам найбільше можливостей для вдосконалення. Ми також надаємо періодичні управлінські звіти, які дозволяють нашим клієнтам оцінювати свій бізнес в режимі реального часу.

Зверніться за консультацією

Замовте консультацію сьогодні.

Наша команда зв'яжеться з вами якомога швидше.

    Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Законодавчого декрету 196/2003. *

    [recaptcha]