← Всі послуги

Агентство комерційного посередництва

Агентство комерційного посередництва – це вигідна послуга для компаній, які бажають спростити міжнародні бізнес-операції. Дізнайтеся про переваги і чому ви можете покластися на FidesCorp Limited, компанію нашої групи, яка займається міжнародним посередництвом.

Агентство комерційного посередництва

Комерційне посередницьке агентство FidesCorp Limited

FidesCorp Limited є частиною нашої групи і є нашим брокерським агентством у Великобританії. Через цю компанію ми пропонуємо послуги агента/брокера для ваших міжнародних продажів.

Що таке комерційне агентство

Якщо у вас є компанія в міжнародній юрисдикції, яка не визнається країною, в якій ви хочете працювати, ведення бізнесу може бути особливо складним. Як з точки зору бюрократії, так і з точки зору недоліків, пов’язаних з утриманням податків.

Саме тому багато компаній покладаються на міжнародну посередницьку агенцію, таку як FidesCorp Limited. Наше завдання – виступати посередником у комерційних угодах, спрощуючи процеси та пропонуючи вигідні з точки зору оподаткування рішення.

Як це працює та які переваги

Наша компанія базується у Великобританії, яка відома своїм сприятливим оподаткуванням та численними податковими угодами як з європейськими, так і з іншими країнами світу. Це, в поєднанні з нашим багаторічним досвідом, означає, що ділові угоди, укладені через нашу компанію як посередника, можуть бути особливо економічно ефективними.

Посередник виставляє рахунки-фактури, збирає оплату і перераховує кошти відповідно до умов контракту. Нарешті, він організує доставку послуг або товарів.

Капітал може знаходитися в будь-якій країні (крім країн з високим рівнем ризику). Тому, якщо у вас міжнародна/іноземна компанія, ви можете передати всі свої потреби у виставленні рахунків-фактур британському посереднику на аутсорсинг.

Перевагами оформлення комерційних угод через комерційне посередницьке агентство є

  • економія часу
  • конфіденційність
  • економія коштів

Зокрема, економія коштів виникає через повну відсутність навантаження на бухгалтерію та корпоративне управління. Діяти через власну незалежну агенцію може бути не дуже економічно ефективно, а також відбирати значну частину енергії.

Чому варто довіряти FidesCorp Limited?

Наша група надає широкий спектр послуг компаніям з максимальним професіоналізмом, гарантованим десятиліттями досвіду, в тому числі у сфері реєстрації компаній за кордоном.

Наше портфоліо

ФідесКорп Ліміте також має великий клієнтський портфель з різних країн та юрисдикцій.

Комісії

Наші комісійні можуть бути як фіксованими річними зборами, так і у вигляді відсотка від продажу. Це буде узгоджено між двома сторонами до укладення будь-якої комерційної угоди.

Початок роботи

Зв’яжіться з нами за допомогою форми нижче або за телефоном 0044/7985350960.

Будь ласка, надішліть нам профіль вашої компанії та вимоги. Один з наших спеціалістів вивчить ваші вимоги та зв’яжеться з вами якнайшвидше.

Після первинного брифінгу будуть обговорені та узгоджені умови співпраці. Після підписання комерційної угоди між сторонами ми почнемо діяти від вашого імені.

Крім того, ми готові зустрітися з вами в одному з наших офісів. Наша багатомовна команда буде рада вітати вас у нашому лондонському офісі, щоб запропонувати вам конкретні рішення відповідно до ваших потреб.

Зверніть увагу: ми розглядаємо всі законні компанії, за винятком тих, що знаходяться в юрисдикціях з високим ступенем ризику, які будуть оцінюватися в кожному конкретному випадку окремо.

Зверніться за консультацією

Замовте консультацію сьогодні.

Наша команда зв'яжеться з вами якомога швидше.

    Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Законодавчого декрету 196/2003. *

    [recaptcha]