← Всі послуги

Юридичні послуги

Торгові марки

У наш час імідж та репутація мають вирішальне значення для вашого бізнесу, тому захист вашого імені має бути одним з ваших пріоритетів.
Реєстрація торговельної марки дозволяє власнику (фізичній або юридичній особі) продукту або послуги бути ідентифікованим як такий, а також відстоювати свої права у разі порушення та підробки.
GR Morgan Formations має налагоджені зв’язки з провідними юридичними фірмами, які подбають про реєстрацію вашої торгової марки у Великобританії, Європейському Союзі та, за необхідності, на міжнародному рівні. Ми надаємо високоякісну професійну допомогу з подачі та обробки заявок за справедливу ціну.

Патенти

Патенти захищають винаходи, надаючи їх власнику право перешкоджати будь-кому використовувати винахід без отримання дозволу. UK-IPO (Відомство інтелектуальної власності Великобританії) є органом, який займається цими питаннями, а також агентством, до якого слід подавати заявки.
GR Morgan Formations може надати підтримку і допомогти вам у пошуку кваліфікованого патентного повіреного в цій правовій сфері, де рекомендується залучення фахівця для отримання найкращих порад і цінних рекомендацій під час подачі заявок і судового розгляду.

Імміграція

GR Morgan Formations покладається на мережу професіоналів, які допоможуть вам з будь-якими імміграційними питаннями, незалежно від того, перебуваєте ви у Великобританії чи за її межами. Надійні адвокати можуть надати вам високоякісну консультацію щодо імміграційних заяв, таких як підприємці рівня 1, студенти рівня 4 та візи за п’ятирівневою системою на основі балів.
Рекомендується звертатися за кваліфікованою допомогою, коли ви маєте справу з Прикордонною службою Великобританії.
GR Morgan Formations може допомогти вам знайти професійну консультацію на власний розсуд і конфіденційно за доступну ціну.

ПДВ та податкові судові спори

Розслідування та судові справи можуть викликати стрес у будь-кого, хто бере в них участь, а спроби розібратися в податковому законодавстві, яке постійно змінюється, є надскладними завданнями. GR Morgan Formations співпрацює з потужною мережею фахівців, які можуть допомогти вам у судових справах, включаючи податкові питання та питання ПДВ, а також будь-які інші спори з Королівською податковою та митною службою.
Незалежно від типу розслідування або судового процесу, ми пропонуємо підтримку, зв’язавши вас з командою юристів, які нададуть найкращі поради та індивідуальні рішення.
Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше.

Зверніться за консультацією

Замовте консультацію сьогодні.

Наша команда зв'яжеться з вами якомога швидше.

    Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Законодавчого декрету 196/2003. *

    [recaptcha]