← Всі послуги

Міжнародні банківські рахунки

Міжнародні банківські рахунки

Відкриття міжнародного банківського рахунку Банківський рахунок

GR MORGAN FORMATIONS може допомогти вам у відкритті міжнародного рахунку для вашої міжнародної компанії в декількох юрисдикціях для комерційних та інвестиційних цілей. Банк пропонує своїм клієнтам мультивалютні рахунки з можливістю безпечного управління в режимі он-лайн.

Відкрийте банківський рахунок на Маврикії

Ви можете відкрити бізнес-рахунок на Маврикії, незалежно від того, чи є ви резидентом або нерезидентом. Документи, необхідні для відкриття банківського рахунку на Маврикії, включають: банківську форму заявки, завірену копію посвідчення особи, банківські довідки про підписантів, підтвердження адреси проживання (рахунок за комунальні послуги, виписка з кредитної картки) та автобіографію підписантів. Разом з цими документами та завіреними копіями ваших установчих документів, надісланих до банку, зазвичай достатньо для відкриття рахунку. Залежно від вибору банку можуть виникнути незначні варіації. Ми проінформуємо вас про точні вимоги. Усі банки, які ми представляємо, надають послуги інтернет-банкінгу, банківських переказів та дебетових карток. Рахунками також можна керувати за допомогою телефону або факсу. Рахунки можна відкрити в основних іноземних валютах, таких як GBP, EUR і USD.

Відкрийте банківський рахунок у Белізі

Беліз має давні традиції відкриття офшорних банківських рахунків. Беліз добре відомий якістю офшорних банківських послуг. В даний час до місцевих банків стало складніше звернутися. Ми працюємо з найбільшими банками на островах, щоб відкрити ваш особистий банківський рахунок, корпоративний банківський рахунок із спеціальною підтримкою банку. За обробку заявки ми стягуємо одноразову комісію. Прихованих комісій немає, якщо тільки місцеві правила не зміняться.

Відкрийте банківський рахунок на БВО

БВО має сильний і динамічний банківський сектор, який пропонує сучасні міжнародні банківські послуги. Найвідомішими комерційними банками, що працюють на Британських Віргінських островах, є First Caribbean International Bank, FirstBank BVI та VP Bank (BVI). Зокрема, банк повинен знати та ідентифікувати фактичного бенефіціарного власника (власників) міжнародної компанії. Усі такі особи, а також усі, кому буде надано право підпису на рахунку, повинні бути належним чином ідентифіковані та надати низку документів, зокрема, завірену копію паспорта, дві довідки про адресу, банківську та/або професійну рекомендацію, детальний опис бізнесу та прогноз грошових потоків. (Ці вимоги до документації можуть змінюватися.) Стандартний набір документації для IBC (якщо він належним чином завірений нотаріусом і легалізований апостилем) зазвичай відповідає всім формальним вимогам більшості банків, що стосується внутрішньої структури та організації самої компанії. Однак, як зазначалося вище, для відкриття банківського рахунку для міжнародної компанії найважливішим аспектом є інформація про фактичних власників і контролерів компанії, її бізнес і спосіб діяльності.

Відкрийте банківський рахунок на Сейшельських островах

Найвідомішим комерційним банком, що працює на Сейшельських островах, є Barclays Bank. Для процедури відкриття банківського рахунку для офшорних компаній усім банкам потрібен повний набір особистої та ділової інформації, а також документів на власників і контролерів компанії. Бенефіціарний власник компанії і всі інші особи, які матимуть право підпису на рахунку, повинні бути ідентифіковані і повинні надати деякі документи, такі як банківський/професійний рекомендаційний лист, завірений паспорт і підтвердження адреси, детальний бізнес-план і опис бізнес-діяльності, включаючи прогноз щодо очікуваного грошового потоку. Ми можемо допомогти вам з усіма підготовчими процесами.

Відкрийте банківський рахунок на Кайманових островах

Банки на Кайманових островах пропонують широкий вибір рахунків, які відповідають вашим потребам та вимогам корпоративного банкінгу. Ми працюємо з провідними ліцензованими комерційними банками. За наявності належного KYC новий банківський рахунок для клієнта може бути відкритий дуже швидко, а переваги включають міжнародні платежі з негайним переказом коштів, новітнє програмне забезпечення для забезпечення безпеки та оплату рахунків у будь-який час через систему онлайн-банкінгу.

Відкрийте банківський рахунок у Панамі

Панама добре відома своїми чудовими міжнародними банківськими послугами, які дозволяють швидко і безпечно відкрити іноземний або місцевий банківський рахунок, ми можемо допомогти вам у процесі відкриття міжнародного банківського рахунку в престижній банківській установі. Широкий спектр послуг, що надаються, включає: міжнародні банківські перекази через Swift, інтернет-банкінг та міжнародні передплачені картки (VISA та Mastercard).

Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про ваші банківські вимоги, і ми, можливо, зможемо запропонувати вам відповідний банк.

Зверніться за консультацією

Замовте консультацію сьогодні.

Наша команда зв'яжеться з вами якомога швидше.

    Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Законодавчого декрету 196/2003. *

    [recaptcha]